auto motor i sport poleca:

Toyota FT-86 - wyciekła do sieci

Poleć ten artykuł:

Toyota FT-86 Zobacz całą galerię

O tym aucie mówi się już od kilku lat, niektórzy przestali wierzyć, ze kiedykolwiek doczeka wersji produkcyjnej. A jednak - podczas zbliżającego się Tokyo Motor Show Toyota w końcu pokaże sportowe coupe, jakiego od czasu zakończenia produkcji modelu Celica, mocno brakowało w gamie. 

Wygląd tego auta jest mocno skrywaną tajemnicą firmy, tymczasem do sieci trafiły zdjęcia kilku stron katalogu Modellista, przygotowanego przez dział Toyoty odpowiedzialny za akcesoria. Nie można więc z całą pewnością stwierdzić, czy tak będzie wyglądał zwykły model produkcyjny, czy mamy do czynienia z autem po delikatnym tuningu, obejmującym akcesoryjne felgi, zderzaki, czy listwy progowe.

 Po raz pierwszy mamy natomiast okazję rzucić okiem na wnętrze auta, w którym zaprezentowano mocno minimalistyczny, sportowy design, odrobinę nawiązujący do najciekawszego modelu Toyoty ostatnich lat - Lexusa LF-A.

FT-86 - dziecko współpracy Toyoty i Subaru zobaczymy na początku grudnia, podczas rozpoczynającego się wówczas  tokijskiego Motor Show.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Toyota | FT-86

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij