auto motor i sport poleca:

Toyota Hilux – make up!

Poleć ten artykuł:

Toyota Hilux Zobacz całą galerię

Nowy trapezoidalny grill, nowocześniejsze reflektory przednie (do wyboru bikseonowe), sportowo wyprofilowany zderzak ze światłami przeciwmgielnymi, 17-calowe felgi z metali lekkich i jeszcze lepsze wyposażenie mają "dodac skrzydeł". Dziś, jak się okazuje, pickupy służą nie tylko do zabójczej pracy na farmie, mogą być także uzupełnieniem prywatnej floty i dobrą rozrywką dla biznesmena.

Pod maską znajdzie się zmodyfikowany, mocniejszy silnik 3.0 D-4D o mocy 171 koni mechanicznych i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 360 Nm. To powinno zadowolić niezadowolonych brakiem mocy w Toyocie. W ofercie znajdzie się też nowa 5-biegowa skrzynia automatyczna.

Zmiany objęły też tylne zawieszenie i nastawy amortyzatorów gazowych w kolumnach McPhersona. Większa moc wymusiła zastosowanie mocniejszego układu hamulcowego. Wykorzystano wentylowane tarcze 297 mm z przodu i bębny 295 mm. Niespodzianką są seryjny układ VSC (Variable Stability Control) oraz klimatyzacja.

Ceny jeszcze nie podano.

 Źródło: Mototarget.pl

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Toyota | Hilux | facelifting | zmiany

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij