Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Toyota Yaris – europejska wersja na zdjęciach, nowe szczegóły

Toyota Yaris Toyota Yaris

Zgodnie z przewidywaniami europejska wersja małej Toyoty nie rożni się specjalnie od zaprezentowanej w Kraju Kwitnącej Wiśni. Japończycy kupują ją od początku 2011 roku pod nazwą Vitz i z kierownicą po prawej stronie. Jeszcze w tym roku nowa generacja Yarisa trafi do europejskich salonów. Toyota opublikowała niewielką serię zdjęć prezentującą model w europejskiej specyfikacji.

Oprócz zdjęć z krótkiej informacji prasowej dowiadujemy się jakie silniki będą trafiać pod maski aut sprzedawanych w Europie - klienci będą mogli wybierać spośród trzech jednostek - dwóch benzynowych (1.0 i 1.33) oraz 1,4-litrowego Diesla D-4D.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  W sumie i tak się dobrze sprzedaje. Japońce tym modelem są wstanie rywalizować z Europą. Jeśliby poprawili środek to wtedy mogą atakować, ale do coraz lepiej sprzedającego się Polo i jeszcze nieźle stojącej, choć coraz gorzej sprzedawanej Fiesty daleko. Clio z tej rywalizacji już odpada. Sprzedaż leci na łeb. W Polsce do tego Polo sprzedawane jest w niezłej wersji Optimum za niezłe pieniądze. W Europie tego nie mają, a gdyby była to jeszcze lepszą sprzedaż by zanotowali.
  ~hubal, 2011-06-16 20:55:47
 • avatar
  zgłoś
  Producent obiecuje ponadto lepszą jakość we wnętrzu, ale nie uwierzę póki nie zobaczę. Nowy Yaris wygląda lepiej od poprzednika. Toyota się postarała, choć tył przywodzi nieco na myśl pewnego Puga ... .
  ~Samuraj, 2011-06-16 15:21:29
 • avatar
  zgłoś
  Wiemy już jak wygląda nowy japoński maluch przygotowany dla europejskiego klienta.
  auto motor i sport, 2011-06-16 09:25:18
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij