auto motor i sport poleca:

Toyota i chirurgia plastyczna

Poleć ten artykuł:

Toyota Hilux Zobacz całą galerię

 Toyota szczyci się, że od trzech lat z rzędu Hilux jest liderem europejskiego segmentu pick-up. W 2010 roku znalazł 21 866 nabywców, co daje niemal 25% udział w swoim segmencie. Proponuje mu więc zestaw zmian, które pozwolą na podtrzymanie zainteresowania klientów. Zobaczymy więc nowy grill, lampy, przedni i tylny zderzak, pokrywę silnika, lusterka, oraz felgi stalowe i aluminiowe (15 i 17-cali). W kabinie znajdziemy nowe zegary, kierownicę, konsolę centralna z system nawigacji Toyota Touch, oraz tapicerki foteli.

Moc silnika 2.5 D-4D z napędem na jedną oś zostanie zwiększona o 24 KM, do 144 KM i i 343 Nm osiąganych przy 2000 obrotów /min. Pomimo tego wzrostu mocy, zużycie paliwa w cyklu mieszanym zostanie obniżone o 1l, do średnio 7,3l / 100km, a emisja C02 spadnie o 28 g/km, do średnio 191 g/km.

Dodatkowo Hilux 2.5 D-4D z napędem na jedną oś otrzyma bardziej wytrzymałe zawieszenie, stosowane dotąd w wersjach 4x4. Dzięki temu uciąg wersji z napędem na jedną oś wzrośnie do 2.5 tony.

Nowa Toyota Hilux podobnie jak obecna wersja będzie produkowana w zakładach Toyota Motor Thailand oraz Toyota South Africa Motors. Począwszy od 2012 roku będzie oferowana w 36 europejskich krajach, oraz ponad 135 krajach na świecie.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Toyota | Hilux | pick-up

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij