auto motor i sport poleca:

Tryumf Subaru i Citroena

Poleć ten artykuł:

Subaru, Citroen, SPRT, Kajetanowicz, Bębenek, RSMP Zobacz całą galerię

Przewaga punktowa, jaką wypracowali kierowcy podczas poprzednich rund krajowego czempionatu, pozwoliła obu teamom już podczas Rajdu Koszyc cieszyć się z triumfu w całym cyklu. W słowackiej imprezie załoga Subaru Poland Rally Team zajęła trzecią pozycję, a jednocześnie Kajetan z Jarkiem byli najszybszymi Polakami w Koszycach. Załoga Citroena wjechała na metę rajdu na drugim miejscu w swojej klasie, co pozwoliło na zdobycie tytułu Mistrzów Polski w grupie R i zwycięstwo w tegorocznych rozgrykach Citroën Racing Trophy Polska. Gratulujemy!

W rajdzie zwyciężyli Bryan Bouffier i Xavier Panseri, pokonując o 34 sekundy zwycięzcę poprzednich dwóch edycji rajdu - Jozefa Beresa juniora. Trzecia była załoga Subaru Poland Rally Team, a za nią Michał Sołowow i Maciek Baran.

Do udanych rajdu zaliczyć nie może zespół Skody - jadący Fabią S2000 Kuzaj z Gerberem, zostali sklasyfikowani na 30. pozycji. Tak odległa lokata spowodowana była niefortunnym obrotem sprawy na ostatnim odcinku rajdu - w pewnym miejscu auto wypadło z trasy i czas stracony na wyprowadzenie go z powrotem na trasę pogrzebał szansę na dobrą lokatę.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 94 666 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Subaru | Citroen | SPRT | Kajetanowicz | Bębenek | RSMP

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij