auto motor i sport poleca:

Tylnonapędowiec w gamie Kii?

Poleć ten artykuł:

Kia Sports Sedan Concept Zobacz całą galerię

Koncepcyjny pojazd, pokazany na pierwszych materiałach graficznych, ma zapowiadać kierunek rozwoju designu marki - to oficjalna informacja przekazana przez Kię. Nie ma słowa o tym, czy sportowo skrojony sedan, którego będzie można zobaczyć w przyszłym miesiącu we Frankfurcie, to również zapowiedź nowego modelu, czy wyłącznie próbka możliwości koreańskiego potentata.

Peter Schreyer - główny designer marki - stwierdził, że "niezależnie od perspektywy, z jakiej spojrzymy na auto, epatuje energią i jest gotowe do startu." Dodał też, że ten model jest zapowiedzią, że Kia jest gotowa do szybkiego skoku w nowy rozdział swojej historii. Co to może oznaczać?

Zwiedzający frankfurcką wystawę oprócz nowego sedana na stoisku Kii będą mogli zobaczyć między innymi odświeżonego Soula oraz nowe Rio, którym już jeździliśmy, a wrażenia z pierwszego spotkania z tym autem przeczytasz we wrześniowym numerze AMiS, który dziś trafił do sprzedaży.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Kia | sedan | Concept | Frankfurt 2011

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij