auto motor i sport poleca:

Tylnonapędowy Hyundai Genesis Coupe już w Polsce

Poleć ten artykuł:

Hyundai, Genesis Coupe Zobacz całą galerię

Zainteresowani Klienci mogą już teraz składać zamówienia na Genesisa Coupe, który oferowany jest w dwóch wersjach silnikowych - z silnikiem 3.8 Lambda V6 osiągającym moc 303 KM oraz 4-cylindrowym, turbodoładowanym silnikiem 2.0 Theta generującym moc 210 KM.

Wyjściowa cena tego 2-drzwiowego, sportowego coupe, przystosowanego do okazjonalnego przewozu 4 osób, to 114 900 PLN za samochód z silnikiem 2.0l w wersji wyposażeniowej Style. Auto z mocniejszym silnikiem 3.8l V6 w bogatej wersji wyposażeniowej Executive kosztuje 154 900 PLN.

Genesis Coupe to kolejny model Hyundaia objęty programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care, którego podstawowym elementem jest 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów oraz 5-letnia opieka techniczna pojazdu i 5 lat assistance.

Hyundai planuje sprzedać w całej Europie 2 000 egzemplarzy Genesisa Coupe w ciągu najbliższego roku. Niestety póki co nie mówi się o wprowadzeniu na nasz rynek czterodrzwiowego modelu Genesisa bez Coupe w nazwie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 293 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Hyundai | Genesis Coupe

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij