auto motor i sport poleca:

Urośnie o 2 cm – nowe BMW 5

Poleć ten artykuł:

BMW serii 5 Zobacz całą galerię

To już jest przesądzone. Nowe wydanie "piątki" będzie samochodem o znacznie grzeczniejszej, mniej awangardowej sylwetce niż model aktualny, oznaczony jako E60. Auto pod względem wyglądu nieco przypominać ma pomniejszone BMW serii 7.

Z przodu w oczy rzuca się przede wszystkim duży, znacznie większy niż w obecnym modelu "grill" oraz mniejszy przedni zwis. Mocno, bo aż o 10 cm, urośnie rozstaw osi, natomiast długość całkowita samochodu zwiększy się jedynie o 2 cm. Auto będzie też niewiele niższe, a we wnękach kół zawitają felgi przynajmniej 17-calowe. Poza nimi w ofercie będzie wybór kół 18- i 19-calowych.

Pod maską spodziewać się można jednostek napędowych znanych z obecnego modelu. W użyciu znajdą się sześciocylindrowe, rzędowe silniki benzynowe i turbodiesle o tej samej liczbie "garów". Na szczycie oferty zwykłych "piątek" dostępna będzie 4,8-litrowa jednostka V8, zaś między przednie koła M-piątki trafi wzmocnione serce (5.0, V10) z obecnego modelu.

Źródło: Automedia

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | seria 5 | nowy model | zdjęcia szpiegowskie | E60 | następca

Oceń artykuł:

2,30

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij