Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

VW Jetta z "Szybkich i wściekłych" na sprzedaż

Biały VW Jetta z filmu "Szybcy i wściekli" trafił właśnie na aukcję. Samochód oprócz tego, że jest mocno przerobiony to jeszcze bardzo popularny i stanowi świetną gratkę dla kolekcjonerów.

VW Jetta z fot. worldcarfans.com

Jeśli oglądałeś choć raz pierwszą część "Szybkich i wściekłych" nie możesz nie znać tego samochodu. Białym VW Jetta jeździł komputerowiec Jessie, który przegrał w wyścigu z Hondą S2000.

Teraz auto należy do aktora Frankiego Muniza i zostanie wystawione na aukcję Barrett-Jackson. Wartość kolekcjonerska samochodu jest wysoka, bowiem podpisali się na nim Chad Lindberg (aktor grający Jessiego), reżyser filmu Rob Cohen oraz Paul Walker.

Pod maską białej Jetty znalazł się turbodoładowany silnik 2.0, połączony z 4-stopniową skrzynią automatyczną. Auto nie jest więc ani szybkie, ani wściekłe. Tu bardziej liczy się jego charakter i unikalność. Specjalne malowanie oraz bodykit sprawiają, że obok niego nikt nie przejdzie obojętnie. Nawet jeśli osiągi powodują u kierowcy ziewanie, może zabić nudę grając w konsolę do gier, którą zainstalowano we wnętrzu.

Na razie nie wiadomo, jaka jest cena wywoławcza, ale zapewne nie jest niska. Kwota może przebić tą, którą trzeba było w 1995 zapłacić za nową Jettę. Dokładną cenę poznamy pod koniec stycznia 2016, kiedy odbędzie się aukcja Barrett-Jackson.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 74 990 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij