auto motor i sport poleca:

VW wyznacza termin dla pracowników do ujawnienia się - Afera w VW

Poleć ten artykuł:

Wszyscy pracownicy VW do 30 listopada mają ujawnić wszystkie informacje na temat afery "dieselgate". To kolejny etap w historii pt. "Afera w VW".

Logo VW

Wszyscy pracownicy Volkswagena do końca miesiąca mają oczyścić swoje imię w związku z aferą w niemieckiej marce. Ci, którzy przyznają się do winy mają być "wolni od zwolnień czy roszczeń odszkodowawczych". Ta informacja wypłynęła z samej "góry" czyli prezesa firmy Herberta Diessa.

Agencja Reutersa wysłała do Diessa pismo, w którym pisze "liczymy na Pańską współpracę oraz wiedzę o pracownikach firmy, aby dokopać się do samych korzeni skandalu". "W tej sprawie liczy się każdy dzień" - czytamy dalej.

Już wiadomo, że afera w VW będzie kosztowała niemiecką markę miliardy euro. Jako zadośćuczynienie dla amerykańskich klientów, Volkswagen przygotował kary podarunkowe. W Polsce kierowcy też domagają się swoich praw i żądają dużych odszkodowań.

Tagi: afera w VW | skandal

Oceń artykuł:

2,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij