auto motor i sport poleca:

Veyrony się skończyły

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Fabryka Bugatti przyjęła zamówienia na wszystkie 300 egzemplarzy, które planowano wyprodukować i przestała przyjmować zamówienia od klientów. Ostatni klient, który złożył zamówienie na trzy setny egzemplarz, odbierze go jesienią przyszłego roku. Dla tych, którzy spóźnili się z decyzją o zakupie jest jeszcze jedno rozwiązanie - wciąż przyjmowane są zamówienia na model w wersji ze zdejmowanym dachem - jeszcze nie sprzedano wszystkich egzemplarzy z puli 150 aut przewidzianych do produkcji. Niestety - auto w tej wersji jest o 285 tysięcy dolarów droższe. O ile oczywiście jest to jakikolwiek problem dla osoby, która zdecydowałaby się wydać 1,7 miliona dolarów na wersję zamkniętą, a potem co roku płacić 20 tysięcy za przegląd i wydawać 10 tysięcy dolarów na komplet opon, co 16 tysięcy kilometrów.

Przypomnimy jeszcze, że ten wyjątkowy pojazd napędza ośmiolitrowy, szesnastocylindrowy silnik o mocy 1001 KM. Pozwala on na rozpędzenia auta do 100 km/h w 2,3 sekundy i osiągnięcie prędkości maksymalnej 408, a w wersji Super Sport nawet 415 km/h!

Tagi: Bugatti | Veyron

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij