Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Vip Cross - ekstremalna jazda terenówkami

5 lipca odbyły się m.in. się na terenie WITPiS w Sulejowie oraz poligonie w Wesołej zawody VipCross, w której znani aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy musieli zmierzyć się w ekstremalnej próbie za kierownicą aut terenowych.

VIP CROSS 2016

Swoich sił uczestnicy VipCross spróbowali za kierownicą samochodów Mitsubishi: Pajero, L200, Pajero Sport, Outlander PHEV i L200 Monster. Trasa składała się z trzech odcinków - jazdy po placu z przeszkodami, w terenie z nawigacją oraz przejazdu przez głęboki rów z wodą. W skład załogi wchodził kierowca oraz pilot. Liczył się nie czas, a precyzja przejazdu. Każda źle wykonana czynność była karana punktami karnymi, które następnie sumowani i wliczano do klasyfikacji generalnej. Każda załoga musiała po skończonej próbie zameldować sie na stanowisku Karcher, aby umyć samochód.

W całej imprezie udział wzięły 24 załogi. Co ciekawe, o wygranej musiał zdecydować dogrywka, aż 14 załóg pokonało trasę perfekcyjnie mieszcząc się w limicie czasu. Ostatecznie w dodatkowej próbie o centymetr wygrała polityk, Anna Kalata, a drugie miejsce przypadło Agacie Załęckiej, zaś trzecie wywalczył Andrzej Młynarczyk. Dodatkową atrakcją była jazda gwiazd ze zwycięzcami aukcji na Charytatywnym Allegro zorganizowana przez Fundacja dzieci.org.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>5 lipca odbyły się na terenie WITPiS w Sulejowie oraz poligonie w Wesołej&nbsp;zawody VipCross, w której znani aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy musieli zmierzyć się w ekstremalnej próbie za kierownicą aut terenowych. To już 9. edycja VipCross.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Vip-Cross-ekstremalna-jazda-terenowkami,22632,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2016-07-05 15:58:52
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij