auto motor i sport poleca:

Vip Cross - ekstremalna jazda terenówkami

Poleć ten artykuł:

5 lipca odbyły się m.in. się na terenie WITPiS w Sulejowie oraz poligonie w Wesołej zawody VipCross, w której znani aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy musieli zmierzyć się w ekstremalnej próbie za kierownicą aut terenowych.

Zobacz całą galerię

Swoich sił uczestnicy VipCross spróbowali za kierownicą samochodów Mitsubishi: Pajero, L200, Pajero Sport, Outlander PHEV i L200 Monster. Trasa składała się z trzech odcinków - jazdy po placu z przeszkodami, w terenie z nawigacją oraz przejazdu przez głęboki rów z wodą. W skład załogi wchodził kierowca oraz pilot. Liczył się nie czas, a precyzja przejazdu. Każda źle wykonana czynność była karana punktami karnymi, które następnie sumowani i wliczano do klasyfikacji generalnej. Każda załoga musiała po skończonej próbie zameldować sie na stanowisku Karcher, aby umyć samochód.

W całej imprezie udział wzięły 24 załogi. Co ciekawe, o wygranej musiał zdecydować dogrywka, aż 14 załóg pokonało trasę perfekcyjnie mieszcząc się w limicie czasu. Ostatecznie w dodatkowej próbie o centymetr wygrała polityk, Anna Kalata, a drugie miejsce przypadło Agacie Załęckiej, zaś trzecie wywalczył Andrzej Młynarczyk. Dodatkową atrakcją była jazda gwiazd ze zwycięzcami aukcji na Charytatywnym Allegro zorganizowana przez Fundacja dzieci.org.

Tagi: samochody terenowe

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij