auto motor i sport poleca:

Volkswagen Golf Sportsvan: zapowiedź nowego modelu

Poleć ten artykuł:

We Frankfurcie Volkswagen pokaże zapowiedź vana na bazie nowego Golfa - zamiast przydomku Plus zyska on nazwę Sportsvan.

Zobacz całą galerię

Sportsvan będzie bardziej bardziej praktyczną i pojemną odmianą Golfa. Po złożeniu siedzeń bagażnik ma mieć ponad 1500 litrów pojemności a tylna kanapa ma być przesuwana by w zależności od potrzeb zwiększać pojemność bagażnika lub przestrzeń dla pasażerów tylnej kanapy.

Golf Sportsvan będzie wyposażony w szereg systemów poprawiających bezpieczeństwo: system hamowania po wypadku i przed przeszkodą, kontrola martwego pola czy system utrzymywania pasa ruchu. Do tego Sportsvan ma elektroniczną "szperę" XDS, aktywny tempomat, 7 poduszek i 5-calowy ekran.

Oferta silników znana jest z Golfa hatchbacka i obejmować będzie jednostki TSI i TDI o mocy od 85 do 150 KM, z najoszczędniejszym motorem 1.6 TDI (110 KM) spalającym średnio 3,7 l/100 km.

Golf Sportsvan trafi do produkcji w połowie przyszłego roku.

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 117 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volkswagen | Golf Sportsvan | Golf Plus | Golf van

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (2)

airmatic, 9 września 2013, 18:04

Już nie wygląda jak pasztet. Tylko tyle i aż tyle Ale nazwa nijak nie licująca z tym, co tu widać. Dla tej nazwy chętnie zrezygnowałbym z zakupu nówki sztuki, żeby nie wyjść na idiotę :(

rzęsor, 9 września 2013, 14:37

Nawet całkiem ładny jak na VW.
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij