auto motor i sport poleca:

Volkswagen Passat Alltrack – do postawienia w lesie

Poleć ten artykuł:

Volkswagen, Passat, Alltrack Zobacz całą galerię

Passat Alltrack stworzony został z myślą o kierowcach, którzy chcą używać samochodu w lekkim terenie lub holują przyczepy, a zarazem chcą, by było to wszechstronne, sportowe i komfortowe auto osobowe. Model różni się od klasycznego Passata Varianta nowymi zderzakami oraz poszerzonymi nadkolami i progami. Producent zwraca też uwagę na "dobre kąty rampowe i natarcia oraz zwiększony prześwit", ale póki co nie potwierdza tych zalet konkretnymi liczbami.

Model będzie oferowany z dwoma silnikami benzynowymi z bezpośrednim wtryskiem i turbodoładowaniem (TSI) o mocy 160 KM i 210 KM oraz dwoma silnikami wysokoprężnymi, również z bezpośrednim wtryskiem (TDI) 140 KM i 170 KM. Obie najmocniejsze wersje Alltrack - TDI 170 KM i TSI 210 KM będą wyposażone seryjnie w stały napęd na wszystkie koła 4MOTION i dwusprzęgłową przekładnię (DSG). Dla Passata Alltrack z silnikiem TDI 140 KM napęd na wszystkie koła będzie oferowany opcjonalnie. Wersja TDI o mocy 140 KM zużywa średnio 5,7 l/100 km (150 g/km CO2); wersja TDI o mocy 170 KM spala 5,8 l/100 km (152 g/km CO2).

Passat Alltrack zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na Tokyo Motor Show w dniach 3 - 11 grudnia. Wprowadzenie na rynek zaplanowane jest wiosną 2012 roku. Dostępny będzie wyłącznie w odmianie kombi.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 114 390 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-4, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volkswagen | Passat | Alltrack

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij