auto motor i sport poleca:

Volkswagen Passat CC – i jego dosięgnął lifting

Poleć ten artykuł:

Volkswagen Passat CC Zobacz całą galerię

Czterodrzwiowe coupe Volkswagena spodobało się już ponad 270 tysiącom klientów, którzy zdecydowali się na jego zakup. Teraz, na krótko przed Auto Show w Los Angeles niemiecki producent pokazał odświeżoną wersję tego modelu.

CC otrzymał pas przedni, zbliżający go stylistycznie do pozostałych modeli marki - z prostokątnymi reflektorami ze światłami LED do jazdy dziennej, chromowanym grillem i nowym zderzakiem. LED-owe światła trafiły też na klapę bagażnika. W kabinie pojawił się nowy panel sterowania klimatyzacją, producent proponuje też porządniejszy zestaw audio i nowocześniejsze - czyt. jeszcze bardziej bezpieczne - zagłówki przednich foteli.

Nie zmieniono jednostek napędowych, w które będzie można wyposażyć Passata. Nadal pod maskę trafiać będą dwulitrowe diesle o mocy 140 i 170 KM, oraz jednostki benzynowe o pojemności 1,8, 2,0 i 3,6 litra i mocach odpowiednio 160, 210 i 300 KM.

Sprzedaż odświeżonego Passata wystartuje w lutym w Niemczech, a potem sukcesywnie model będzie dostępny na kolejnych rynkach.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 114 390 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-4, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: VW | Volkswagen | Passat CC

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij