auto motor i sport poleca:

Volkswagen Tiguan: Nowe silniki i system infotainment

Poleć ten artykuł:

To nie żaden lifting, bowiem wygląd auta i wnętrze pozostają bez zmian. W VW Tiguanie zmodyfikowano jedynie dwa diesle i system multimedialny.

VW Tiguan

Modyfikacjom poddano dwa silniki 2.0 TDI. Teraz słabsza odmiana jest o 10 KM mocniejsza - ma ich 150. Drugi wariant ze 177 przeobraził się w 184 KM. Nieznane są wartości momentu obrotowego, ale zapewne będą one nieco większe niż obecnie (320 i 380 Nm). Średnie katalogowe spalanie ma wynosić odpowiednio 5 i 5,7 l/100 km.

Volkswagen wspomina też o zmianie systemu multimedialnego. Radio zostało zastąpione systemami Composition Colour i Composition Media, a także o ulepszoną nawigację. W rozbudowanym systemie będzie także możliwość korzystania z Google'a i Apple Stores, z którego możliwe będzie ściąganie aplikacji na życzenie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 151 580 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volkswagen | Tiguan | nowe silniki

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (1)

gienio832, 11 czerwca 2015, 12:21

VW jest żałosny , porównując do konkurentów. Zamiast dać do sprzedaży nową generacje to robi jakieś żałosne liftingi. Żal 
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij