auto motor i sport poleca:

Volvo S60 – wgląd w przyszłość!

Poleć ten artykuł:

Volvo S60 2010 Zobacz całą galerię

Nowy model ma zadebiutować na początku przyszłego roku i swoją sylwetką przypominać nie tylko koncept, ale też samochodu typu coupe. Z tyłu auta uwagę zwraca bardzo krótka klapa bagażnika i podwójnie zakończony układ wydechowy.

Z przodu zaś widać wyraźny wpływ modelu XC60, dla którego charakterystyczne są mocno zaokrąglona osłona chłodnicy oraz duże reflektory z dodatkowymi światłami po wewnętrznej stronie.

Oczywiście, nowe S60 otrzyma wszystkie najnowsze, stosowane przez szwedzką markę, technologie z zakresu bezpieczeństwa. Spodziewać się więc można systemu City Safety, czy też aktywnego tempomatu, wyposażonego w radar kontrolujący odległość od poprzedzającego samochodu.

Pod maską, oprócz znanych silników benzynowych i wysokoprężnych, zadebiutuje 1,6-litrowa jednostka benzynowa wyposażona w turbosprężarkę oraz wtrysk bezpośredni. W ofercie pojawi się też zautomatyzowana skrzynia dwusprzęgłowa.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 124 700 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volvo | S60 | nowy model | Frankfurt Motor Show 2009 | zdjęcia szpiegowskie

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij