auto motor i sport poleca:

Volvo S90 - dziś oficjalna premiera

Poleć ten artykuł:

O Volvo S90 wiemy na razie, że będzie bazowało na platformie podwoziowej SPA i podzieli stylistykę z modelem XC90. Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowym modelu ze Szwecji?

Volvo S90 zostanie pokazane dziś ok. godziny 18:30, kiedy to w internecie na żywo będzie można śledzić całą premierę. Ta odbędzie się w Goteborgu. Widzowie będą mogli wybierać konkretne detale auta, które ma pokazać kamera.

W niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne odmiany "dziewięćdziesiątki". Zastąpią wciąż obecne w sprzedaży auta Volvo. I tak Szwedzi zaprezentują światu V90 oraz V90 Cross Country. Te modele mają odpowiednio zastąpić Volvo V70 i XC70. Model S90 to następca Volvo S80. 

W Volvo S90 na pewno zobaczymy charakterystyczne światła do jazdy dziennej w formie poziomej litery T. W kabinie deska rozdzielcza w całości zostanie praktycznie 1:1 przeniesiona z XC90. Z tym modelem S90 prawie na pewno podzieli jednostki napędowe. Ciekawe, czy Volvo zdecyduje się jednak na wprowadzenie wersji z większym, niż dwa litry silnikiem.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 177 600 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volvo | volvo s90 | S90

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij