Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

W rajdowym stylu

Subaru Impreza WRX STI ings Subaru Impreza WRX STI ings

Nazywa się on N-Spec i nadaje nowej Imprezie rajdowego wyglądu. Z przodu bodykit obejmuje zderzak z ogromnym wlotem powietrza i charakterystycznymi "skrzydełkami" po jego bokach oraz nowy "grill", z którego zniknęło logo Subaru.

Specjaliści z firmy ings dorzucili też nowe dokładki do obu progów oraz zamontowali zmieniony zderzak z tyłu. Wszystkie części zastosowane w aucie mogą być wykonane ze zwykłego włókna szklanego lub z materiału zwanego "hybrid aero" (wzmocnione włókno szklane), charakteryzującego się nie tylko lekkością, ale i sporą elastycznością.

Każdą część bodykitu można kupić osobno lub jako całość. Ings swój bodykit wycenia na 2 080 dolarów, gdy jest wykonany ze zwykłego włókna szklanego lub na 2 410 dolarów, gdy jest stworzony ze wzmocnionego włókna.

Źródło: rsposrtcars.com

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 204 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Trochę się spóźnili z tym kitem . Teraz gdy Subaru wycofało się z rajdów WRC jako team fabryczny , a i w krajowych mistrzostwach Subaru jak na lekarstwo , taki kit nie przemawia . Równie dobrze mogli by zrobić coś takiego do nowej Delty . Efekt byłby taki sam . Bardziej by się to kojarzyło z agrotuningiem, niż rajdowym etosem.
  ~AMiS Fan:), 2008-12-30 12:17:45
 • avatar
  zgłoś
  Nowe Subaru Impreza WRX STi to jedno z tych aut, które lepiej jeździ niż wygląda. Pewnym lekarstwem na tę bolączkę może być bodykit firmy ings.
  auto motor i sport, 2008-12-30 10:47:45
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij