Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

W słusznej sprawie

Naklejka akcji Motocykle są wszędzie Naklejka akcji Motocykle są wszędzie

Akcja, organizowana przez Forum Motocyklistów, ma na celu zwrócenie uwagi na to, by jak najczęściej korzystać z lusterek wstecznych, bo nawet banalne zerknięcie w lusterko może ocalić czyjeś życie lub zdrowie. Zrodziła się ona na największym forum motocyklowym w Polsce, czyli forum.motocyklistow.pl, liczącym ponad 15.000 aktywnych użytkowników - głównie motocyklistów. Dzięki pozyskaniu sponsorów udało się wydrukować około 20.000 charakterystycznych żółtych naklejek o wymiarach 25x8 cm. Umieszczony na nich apel - Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie! - adresowany jest do kierowców samochodów i chyba nie wymaga głębszego tłumaczenia...

Dystrybucją naklejek zajęła się administracja Forum, a także sami Forumowicze. W ogólnopolskiej akcji udział weźmie w sumie kilkaset osób związanych z Forum Motocyklistów. Naklejki trafią w miejsca, które gwarantować będą ich szeroką dystrybucję - na stacje paliw, do warsztatów, sklepów i salonów motocyklowych oraz samochodowych, do lokali dla motocyklistów, do szkół jazdy, na giełdy, bazary i targi motocyklowe. Naklejki rozdawane będą także podczas ogólnopolskich i lokalnych imprez motocyklowych.

"Naszą dewizą jest brak agresji - nie rozklejamy naklejek na prywatnej własności bez zgody właścicieli, nie zaklejamy znaków drogowych, obiektów użyteczności publicznej etc. Respektujemy zakazy i z pokorą przyjmujemy odmowę udziału w akcji. Nie chcemy robić nic na siłę, nie zamierzamy nikogo uszczęśliwiać wbrew jego woli." - mówi rzecznik akcji Dominik Szymański.

Źródło: www.forum.motocyklistów.pl

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  ja osobiscie nie przepadam za motocyklami, nie to co mój chłopak który je ubustwia, ja jeżdżę autem i postanowiłam nakleić sobie taka naklejkę na autko. tylko szkoda że jak dalej bedzie tak padac deszcz to naklejka odklei się, moim zdaniem może powinny byc naklejki na szybę, gdzie będzie można ją nakleić od wnetrza auta?
  ~paulina, 2008-04-12 22:18:35
 • avatar
  zgłoś
  szczerze pweiem, trochę jeżdże po kraju. w zeszłym roku zrobilem 40 tys km. a jeszce nie widziałem takiej nalepki. za to widziałem wielu motocyklistów którzy kwalifikowali sie do odsiadki albo do psychitryka.
  ~Pablo1973, 2008-04-11 10:29:17
 • avatar
  zgłoś
  No i co z tego?Może kogoś ta akcja uratuje.
  ~CBR, 2008-04-10 20:32:15
 • avatar
  zgłoś
  To juz raz było.Sami daliscie link pod artykułem
  ~m3, 2008-04-10 13:01:05
 • avatar
  zgłoś
  Co roku na polskich drogach setki motocyklistów ginie, a tysiące zostaje okaleczonych wskutek nieuwagi kierowców samochodów osobowych i ciężarowych. Akcja - Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie!
  auto motor i sport, 2008-04-10 09:28:09
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij