auto motor i sport poleca:

Więcej mocy – Nissan GT-R 2010

Poleć ten artykuł:

Nissan GT-R

Moc 3,8-litrowej, podwójnie doładowanej, sześciocylindrowej jednostki napędowej wzrosła bardzo niewiele, bo tylko o 5 koni mechanicznych i wynosi teraz 485 czworonogów. I nie ma w tym nic dziwnego, bo 480 koni mechanicznych poprzednika było więcej niż wystarczające.

W skrzyni biegów nowy jest moduł sterujący zmianą przełożeń (Transmission Control Module), sprawiający, że biegi GT-R zmienia teraz bardziej gładko niż poprzednio. W zawieszeniu zaś pojawiły się nowe amortyzatory, dzięki którym auto jeszcze lepiej trzyma się drogi.

Kosmetyczne zmiany objęły też zaciski hamulcowe, na których znajdują się teraz loga Brembo i Nissana, zaś nowe są 20-calowe przyciemnione obręcze aluminiowe, będące w modelu Premium pomalowane ciemnym lakierem. W ofercie GT-Ra pojawiła się też nowa barwa nadwozia - bardzo modna ostatnio perłowa biel.

Nissan GT-R 2010 już wkrótce dostępny będzie w wybranych salonach dealerskich w Stanach Zjednoczonych za niewiele wyższą cenę niż model z zeszłego roku.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 530 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | GT-R | 2010 | lifting

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij