Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Wielkiej unifikacji w sporcie nie będzie!

Loeb i Hamilton Nasza ilustracja to fotomontaż, bo bolid F1 nigdy nie spotka się na tej samej drodze z autem WRC. Kierowcy będą startować jednymi na torach, a drugimi na oesach.

Rajdów samochodowych Formuły 1 nie będzie! Za to już od jutra będziemy mogli obserwować zmagania kierowców na torze Sepang w Malezji. W piątek tradycyjnie odbędą się treningi, w sobotę kwalifikacje, a w niedzielę - wyścig. Ciekawi jesteśmy formy Roberta Kubicy i jego bolidu oraz tego, jak się zaprezentują kierowcy ze stajni Brawn GP.

Jutro też rozpocznie się kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. - Rajd Portugalii. Wśród zgłoszonych kierowców znajduje się Michał Kościuszko, który pojedzie w kategorii Junior WRC samochodem Suzuki Swift Super 1600.

Polski kierowca po jednym starcie w Rajdzie Cypru, gdzie był drugi, zajmuje trzecie miejsca w klasyfikacji mistrzostw świata juniorów i zapowiada walkę o pierwszą lokatę ze swoim najgroźniejszym rywalem - Czechem Martinem Prokopem.

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    To był tylko żart prima aprilisowy. Na szczęście nie dojdzie do fuzji rajdów samochodowych z Formułą 1. Ale chyba się nie nabraliście, prawda?
    auto motor i sport, 2009-04-02 10:29:28
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij