auto motor i sport poleca:

Włoski złom za 77,000 euro?

Poleć ten artykuł:

Ile może być warte kompletnie rozbite włoskie superauto? Okazuje się, że skasowane Ferrari F12 Berlinetta nadal mocno trzyma cenę. 

Zobacz całą galerię

Na jednym z niemieckich portali aukcyjnych pojawiła się oferta, którą trudno jest uznać za okazję stulecia. Na aukcji wystawiono niemal doszczętnie zniszczone Ferrari F12 Berlinetta. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie cena, jaką właściciel chce za auto, a dokładniej mówiąc, za to, co z niego zostało.

A pozostało niewiele. Ten powypadkowy egzemplarz F12 został nawet pozbawiony połowy dachu, co zwiastuje, że kierowcę ucierpiałego w wypadku wyciągnięto przy użyciu specjalistycznego sprzętu, rozcinając karoserię superauta. Nie ma też znacznej części przodu, więc gdyby nie kilka charakterystycznych elementów, trudno byłoby w ogóle rozpoznać z czym ma się do czynienia.

Ceny ponad 320 tys. zł. (!) za ten wrak nie usprawiedliwia raczej fakt, że auto zdążyło przejechać jedynie 15,000 tys. km. Trudno też będzie wykorzystać części z tego egzemplarza, być może jedynie silnik i skrzynia biegów do czegoś się jeszcze nadają, ale to też nic pewnego. Jedynymi elementami, których kondycja pozwala na ponowne wykorzystanie to alufelgi i niektóre elementy wnętrza. Mimo wszystko, jeśli macie akurat wolne ponad 300 tys. zł. raczej nie polecamy Wam inwestowania w to konkretne Ferrari F12 Berlinetta.

Tagi: Ferrari F12 Berlinetta | powypadkowe | sprzedaż

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij