auto motor i sport poleca:

Wojna trwa!

Poleć ten artykuł:

Wojna Północ–Południe w Białymstoku Zobacz całą galerię

Już od eliminacji w Gdyni, wraz z Wojną, odbywać się będą międzynarodowe zawody z serii dB Drag Racing! Wraz z firmą Caraudio Network Wojna Północ-Południe tworzy nową jakość na polskiej scenie. W końcu zawody CA przestaną kojarzyć się z turniejami dla smutnych panów i pokażą, jakie show może im towarzyszyć. 17 maja, zostanie rozegrany pierwszy w kraju Bass Race - jest to konkurs dla wszystkich. Nie musisz mieć sprzętu za grube tysiące, nie musisz mieć instalacji przygotowywanej przez 3 zimy - wystarczy, że znasz swój sprzęt, umiesz nim operować, a masz szanse wygrać i zdobyć punkty do światowego rankingu. Informacje o regulaminie tu : http://dbdrag.pl/Regulamin.html. Zmierz się z całym światem, pokaż, że Polskie samochody mogą rywalizować z resztą Europy nie tylko na płaszczyźnie stylingu, ale także i Car Audio !

Do II eliminacji zostało jeszcze trochę czasu, ale już od dziś możecie picować swoje fury i zgłaszać je do konkursu przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.wojnapp.pl . Jak zwykle do wygrania 1000zł oraz masa gratów ufundowana przez VIBE. Zapraszamy!

 

Tagi: tuning | Wojna Północ-Południe

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij