Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Wrocław: Skoda Fabia wjechała w Astona Martina DBS

Wczoraj koło południa kierowca białej Skody zagapił się i wjechał w tył Astona Martina DBS Volante. Choć szkody są niewielkie, nie obyło się bez udziału policji. 

fot. gazetawroclawska.pl

Fanów Astona Martina od razu śpieszymy uspokoić, że auto nie ucierpiało znacząco w tym zdarzeniu. W wartym grubo ponad milion złotych kabriolecie z 2012 roku uszkodzeniu uległ jeden z elementów tylnej części pojazdu. Chodzi tutaj o karbonowy dyfuzor, który w modelu DBS jest bardzo uwydatniony i dlatego też to on został uszkodzony przy „kontakcie” z autem jadącym z tyłu. Pomimo w sumie niewielkich strat właściciel Astona opisuje je jako „duże”, toteż nie wahał się, by na miejsce zdarzenia wezwać policję. Nie ma jednak co się dziwić, wymiana karbonowego dyfuzora w rzadkim modelu DBS z pewnością do tanich nie należy, a tak, koszt naprawy zostanie pokryty z ubezpieczenia OC Skody.

Miłośników Skody Fabii też chcielibyśmy uspokoić, gdyż w aucie jedynie delikatnie wgniotła się tablica rejestracyjna. Jej kierowca za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 250 zł. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 380 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Na wrocławskim skrzyżowaniu ucierpiał wczoraj Aston Martin DBS Volante. Wjechał w niego nieuważny kierowca Skody, uszkadzając dyfuzor w angielskim superaucie.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Wroclaw-Skoda-Fabia-wjechala-w-Astona-Martina-DBS,19993,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-06-16 08:54:14
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij