Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Wskrzeszanie Fiata Coupe?

Fiat Coupe Fiat Coupe według Petera Norrisa

Peter Norris to młody projektant, który był kiedyś właścicielem Fiata Coupe. Auto ciągle się psuło, wydał majątek na naprawy, ale przez długi czas nie potrafił się go pozbyć. I to nie dlatego, że nikt nie chciał auta kupić - po prostu zakochał się w tym włoskim coupe. Teraz, gdy już nie ma swojego fiata, postanowił zaprojektować jego następcę - kolejne coupe, które mogłoby być sprzedawane pod marką Fiata i którego nie powstydziliby się projektanci z Pininfariny.

Efektem jego pracy jest projekt, który możecie oglądać w galerii obok. Niskie, szerokie, z wielkimi nadkolami - takie jest przyszłe coupe Fiata według Norrisa. Niektórzy mówią, że można w nim dostrzec inspirację modelami Astona Martina. A jak się Wam podoba? Moglibyście jeździć takimi Fiatami?

źródło: carbodydesign.com

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Imponująco to wygląda, ale zupełnie jak nie Fiat... Niech to zmobilizuje włoską markę, żeby stworzyła remake'a swojego psujnego evergreena (mam na myśli Fiata Coupe właśnie), zamiast bawić się w odklejanie znaczków Chryslerowi
  airmatic, 2011-05-31 23:06:01
 • avatar
  zgłoś
  Panu Peterowi już dziękujemy. Toż to auto wygląda jakby zostało wyjęte z kultowego GTA. Kompletnie do mnie nie przemawia.
  ~Samuraj, 2011-05-31 14:42:49
 • avatar
  zgłoś
  Oto efekty bezkrytycznej miłości do średnio udanego zakupu.
  auto motor i sport, 2011-05-31 08:51:22
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij