auto motor i sport poleca:

Współpracy ciąg dalszy

Poleć ten artykuł:

Renault Twingo Rip Curl Zobacz całą galerię

Seria limitowana o nazwie Rip Curl, powstała przy współpracy z producentem sprzętu i odzieży sportowej dla surferów oraz snowboardzistów, zastąpiła w ofercie rynku polskiego i krajów bałtyckich wersję Dynamique. Samochód wyróżnia się dodatkowo naklejkami Rip Curl umieszczonymi na obudowach świateł przeciwmgłowych, tylnym słupku i tylnej klapie.

W kabinie wprowadzono nowy wystrój w stylu Rip Curl, wyróżniający się specjalną tapicerką z wyszywanym logo Rip Curl oraz nakładkami na progi z napisami Rip Curl. Nowy czerwony odcień lakieru podkreśla dynamiczny charakter samochodu. Kolor ten odnajdziemy również we wnętrzu na włącznikach klimatyzacji, obramowaniu prędkościomierza oraz obudowie przenośnego schowka na drobne przedmioty.

W Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii seria jest oferowana z benzynowym silnikiem 1.2 16V o mocy 75 koni mechanicznych. Samochód kosztuje na polskim rynku 40 700 zł. Seria limitowana Twingo Rip Curl jest również dostępna na rynkach Francji, Niemiec, Włoch, Belgii, Portugalii, Austrii, Węgier i Republiki Czeskiej.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 37 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Renault | Twingo | Rip Curl | Clio | wersja specjalna

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij