auto motor i sport poleca:

Wyjątkowa Lancia Delta HF Integrale na aukcji

Poleć ten artykuł:

Na początku przyszłego roku na jedną z aukcji trafi prawdziwy rarytas w idealnym stanie. Jest to Lancia Delta HF Integrale Evoluizione 1 w edycji Martini 6. 

Zobacz całą galerię

Święta już za nami, ale taki samochód z pewnością byłby idealnym prezentem pod choinkę. Pod warunkiem, że budżet na prezenty byłby odpowiednio wysoki. Jest to naprawdę bardzo wyjątkowy egzemplarz. Powstało tylko 310 egzemplarzy modelu Lancia Delta HF Integrale Evoluzione 1 Martini 6, żeby uczcić szósty tytuł WRC W rękach włoskiej marki w 1992 roku.

Jak na swój wiek samochód jest w stanie idealnym. Pod maską pracuje silnik o pojemności dwóch litrów. Czterocylindrowa, szesnastozaworowa konstrukcja rozwija 210 KM, przekazywane na wszystkie koła za pomocą pięciobiegowej skrzyni manualnej.

Samochód, który trafi na aukcje ma numer seryjny 184. Został wyprodukowany w grudniu 1992 roku, a jego odbiorcą był klient mieszkający w północnej części Italii. Oprócz idealnego stanu samochód posiada pełną dokumentację serwisową, zestaw kluczyków, radio, a także oryginalne naklejki na szybach z oznaczeniem dostawy dla dealera. Przebieg wynosi 18 tys. mil.

Auto trafi pod młotek na aukcję RM w Paryżu. Odbędzie się ona 3 lutego 2016 roku. Specjaliści szacują, że uda się osiągnąć kwotę pomiędzy 131, a 165 tys. dolarów.

Tagi:

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij