auto motor i sport poleca:

Wyjazd na Formułę 1

Poleć ten artykuł:

Start do GP Australii – Kubica kontra Hamilton

Jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji najlepszych kierowców świata o koronę mistrza Formuły 1, na polskim rynku debiutuje oferta kompleksowych wyjazdów na imprezy Grand Prix. Pakiety wycieczkowe są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych i obejmują m.in. miejsca na trybunach, noclegi, kontakt z ekspertami, czy dostęp do "Paddock Clubu".

W ramach opracowanej oferty, przygotowane są wyjazdy na wszystkie europejskie rundy mistrzostw świata Formuły 1, a także na Grand Prix Bahrajnu oraz finałową imprezę sezonu w Abu Dhabi. Łącznie na 10 z 17 wyścigów nadchodzącego sezonu.

Typowy pakiet obejmuje m.in. bilety na jedną z bardziej eksponowanych trybun, noclegi, transport między hotelem a torem, a także upominki (plecak i czapka F1, zatyczki do uszu, etui na bilet). Natomiast dla najbardziej wymagających klientów, w każdym wypadku istnieje możliwość wykupienia wejściówki do "Paddock Clubu", będącego połączeniem ekskluzywnej restauracji z tarasem widokowym. Wstęp obejmuje szereg atrakcji, jak np. wizytę w padoku oraz możliwość spaceru po alei serwisowej.

Niektóre oferty obejmują również lokalne atrakcje, typu rejsy statkiem lub pustynne safari.

Wyjazdy na wyścigi Formuły 1 są realizowane we współpracy z Grand Prix Travel Team, którego wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Bissole Sp. z. o.o. Więcej informacji na stronach www.bissole.pl oraz www.gptt.pl.

Źródło: Bissole

Tagi: F1 | Formuła 1 | wyjazd | bilet

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij