auto motor i sport poleca:

Wypożyczalnia Fiatów dla studentów Politechniki Wrocławskiej

Poleć ten artykuł:

"Fiat likes U" to program stworzony wspólnie przez koncern Fiata i społeczność akademicką. Do dyspozycji studentów Politechniki Wrocławskiej trafia 5 modeli Fiata, w tym nasz dobry kolega...

Wypożyczalnia Fiatów dla studentów Politechniki Wrocławskiej

"Fiat likes U" ma trzy funkcje: umożliwia studentom bezpłatne korzystanie z Fiatów w ramach usługi "car sharing", oferuje naukę połączoną z bezpłatnym stażem w jednym z zakładów FCA (Fiat Chrysler Automobiles, a także wykłady prowadzone przez menedżerów Fiata.

Do dyspozycji studentów przygotowano pięć modeli: 500 1.3 MultiJet, 500L 0.9 TwinAir oraz Panda 0.9 TwinAir i Punto 1.3 MultiJet. Ostatnim jest znany z naszego testu długodystansowego Fiat 500L Trekking 1.6 MultiJet. Studenci będą mogli jeździć włoskimi autami do 31 lipca.

Z wybranego Fiata można skorzystać całkiem za darmo (poza kosztami paliwa) przez 24 godziny w tygodniu roboczym lub przez cały weekend. Najpierw należy zarejestrować się na stronie www.fiatlikesu.eu i zarezerwować wybrany model. Warunkiem koniecznym do skorzystania z programu jest ważne prawo jazdy kat. B i ważna legitymacja studencka.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat | wypożyczanie samochodów

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij