Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ

3


OCEŃ

Z Mini na wakacje: Clubvan Camper, Cowley i Countryman ALL4 Camp

Anglicy przygotowali gamę koncepcyjnych pojazdów idealnych na wakacyjny wojaż - oto Clubvan Camper, Cowley i Countryman ALL4 Camp.

Wakacyjna gama Mini

Clubvan Camper został opisany jako "najmniejszy na świecie luksusowy kamper". Oferuje on miejsce noclegowe dla jednej osoby, małą kuchenkę z butlą na gaz i lodówkę. Dach wykonany jest ze szkła (otwierany). Oprócz tego Clubvan Camper jest wyposażony w nawigację i mały prysznic z własnym zbiornikiem wody.

Mini Cowley oferuje już dwa miejsca do spania, kuchenkę gazową z dwoma palnikami, a także zbiornik wody z pompą i zlewem. Akumulator pokładowy jest ładowany dzięki panelom słonecznym. 230-voltowe gniazdko może z kolei podładować system TV/DVD, lodówkę i system audio. Przyczepka waży mniej niż 300 kg i ma składane okna.

Mini Countryman ALL4 Camp ma namiot montowany na dachu (pomieści dwie osoby). Może być on wymontowany "na ziemię", kiedy przychodzi czas na nocleg. Dzięki specjalnym szynom również transport rowerów w tym koncepcie nie powinien stanowić problemu.

Niestety żaden z "wakacyjnej" trójki "miniaków" nie ma szans na wejście do produkcji seryjnej.

amis

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 77 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Niemniej jednak fajnie, że ktoś robi takie dziwolągi. :)

  Samuraj, 2013-07-23 20:05:37
 • avatar
  zgłoś
  Sztuka dla sztuki jak nie mają wejść do produkcji. Z drugiej strony taki dziwoląg na wakacje. Na wakacje albo typowy kamper albo coś w stylu T5 California.

  garfield, 2013-07-22 19:25:13
 • avatar
  zgłoś
  Anglicy przygotowali gamę koncepcyjnych pojazdów idealnych na wakacyjny wojaż - oto Clubvan Camper, Cowley i Countryman ALL4 Camp.Zobacz artykuł
  auto motor i sport, 2013-07-22 10:27:46
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij