auto motor i sport poleca:

Z silnikami BMW – Citroen C4

Poleć ten artykuł:

Citroen C4 Zobacz całą galerię

Z zewnątrz nową C-czwórkę można rozpoznać po bardziej świeżym spojrzeniu, na co pracują nowy zderzak, przestylizowana osłona chłodnicy i chromy dodane tu i ówdzie. Pojawiły się też nowe kolory nadwozia i wzory felg aluminiowych.

Wewnątrz za lepsze samopoczucie kierowcy odpowiedzialne są wyższej jakości materiały wykończeniowe górnej części deski rozdzielczej i drzwi oraz ładniejsze obicia foteli.

Francuscy konstruktorzy zrezygnowali z dodatkowego wyświetlacza przymocowanego na kolumnie kierownicy i informacje wyświetlane na nim (m.in. obroty silnika) przenieśli na wielki wyświetlacz w centralnym punkcie kokpitu.

Ale najważniejsze znajdziemy pod maską. C-czwórce dostało się dwa nowe silniki - oba o pojemności 1.6 litra i oba opracowane we współpracy z BMW. Zastąpią one montowane dotychczas jednostki 1.6 16v i 2.0 16v.

Słabszy z nowych silników dysponuje mocą 120 koni mechanicznych, drugi zaś dzięki turbosprężarce rozwija 150 koni mechanicznych.

Źródło: Citroen

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, suv-5, van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Citroen | C4 | face lifting

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij