auto motor i sport poleca:

Zapowiedź E-klasy

Poleć ten artykuł:

Mercedes ConceptFASCINATION Zobacz całą galerię

ConceptFASCINATION przyciąga wzrok swoją niekonwencjonalną sylwetką. Ni to coupe, ni to kombi. Na auta tego typu, czyli dwudrzwiowe kombi, mówi się po prostu shooting brake.

Ale najważniejsze jest to, że przód tego samochodu będzie najprawdopodobniej wspólny z najnowszą E-klasą, której debiut spodziewany jest w przyszłym roku. Już nieraz prezentowaliśmy zdjęcia zamaskowanego prototypu tego auta, na których było widać, że z przodu znów znajdą się podwójne, ale nie zaokrąglone, tylko kwadratowe reflektory.

Koncept Mercedesa ma pod maską czterocylindrowy, ekologiczny silnik wysokoprężny, wykorzystujący technologię BlueTEC i AdBlue. Z pojemności 2.2 litra osiąga on moc 204 koni mechanicznych.

Najciekawszy w ConceptFASCINATION, prócz wyglądu, jest bagażnik o wielkości niemal metra kwadratowego. Podłogę ma wykonaną z drewna i wykończoną aluminiowymi szynami, chroniącymi przed zarysowaniami.

Źródło: Mercedes

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji związanych z targami motoryzacyjnymi - Paryż 2008

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | ConceptFASCINATION | E-klasa | Paryż | Paris | targi motoryzacyjny | salon samochodowy

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij