Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Zarząd komisaryczny w SsangYongu

SsangYong Rexton W ostrzejszych zakrętach zawieszenie pewniej trzyma, choć nadwozie nadal się wychyla (mniej niż przed modernizacją), precyzji brakuje układowi kierowniczemu.

W jego skład wchodzą Lee Yoo Il (dyrektor generalny Hyundai Motor Company) oraz Park Young Tae - dyrektor finansowy SsangYong Motor Company. Nowy zarząd został powołany w celu stworzenia planu restrukturyzacyjnego oraz wdrożenia go w życie.

Po przedstawieniu planu SsangYong Motor otrzyma wsparcie finansowe od banków, z którymi dotychczas współpracował. G.T.Lee - dyrektor zarządzający SsangYong Motor Company - jest głęboko przekonany, iż sytuację, w jakiej znalazła się firma uda się szybko przezwyciężyć, o czym świadczy zaangażowanie dystrybutorów z całego świata oraz korzystne dla organizacji decyzje sądu.

Źródło: SsangYong

 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  To ładnie sobie poczynają... chyba trochę przekombinowali, bo na przykład Kia nieźle się sprzedaje i z tego co wiem, to odnotowali nawet jakieś wzrosty sprzedaży, a przecież jedno i drugie pochodzi z Korei. Fakt, że Cee`d zaraz znalazł dużo nabywców i zyskał miano auta nieawaryjnego (duży krok do przodu Kii), a Soul, to auto na tyle niestandardowe i ciekawe, że pewnie powtórzy sukces starszego brata.
  ~Maciek, 2009-02-12 00:16:49
 • avatar
  zgłoś
  Po pozytywnym rozpatrzeniu prośby firmy SsangYong, mającej duże problemy finansowe, rząd koreański ustanowił w firmie zarząd komisaryczny.
  auto motor i sport, 2009-02-11 15:22:46
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij