auto motor i sport poleca:

Żegnaj Mitsubishi Eclipse

Poleć ten artykuł:

Mitsubishi Eclipse Zobacz całą galerię

Portal Automotive News donosi, że Mitsubishi planuje zakończyć produkcję wszystkich budowanych aktualnie w Stanach Zjednoczonych modeli I przygotować tamtejszą fabrykę na produkcję nowych. Znikną więc trzy modele - coupe Eclipse, sedan Galant i SUV Endeavor. Od 2014 roku ich miejsce zajmą modele oparte konstrukcyjnie na znanych także u nas modelach Lancer i Outlander. Podobno mają być one dostępne również w wersji hybrydowej i elektrycznej.

By być przygotowanym na wzrost cen paliw Mitsubishi do 2015 roku wprowadzi na rynek osiem modeli z silnikami elektrycznymi (w pełni elektrycznych i hybrydowych). Chce również mocno zwiększyć sprzedaż swoich modeli - do 2014 miałaby wzrosnąć o 37%, do poziomu 1,37 mln aut rocznie. W zeszłym roku sprzedaż modeli tej marki na świecie wzrosła o 3%. Czy macie pomysły co może zrobić Mitsubishi by osiągnąć zakładany, prawie 40-procentowy wzrost sprzedaży?

źródło: Automotive News

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mitsubishi | Eclipse

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij