auto motor i sport poleca:

Złomowisko pełne Citroenów DS

Poleć ten artykuł:

Kilkadziesiąt porzuconych i zardzewiałych Citroenów DS czeka na nowych nabywców. Niestety stan tych pojazdów pozostawia wiele do życzenia.

Złomowisko Citroen DS Zobacz całą galerię

Na amerykańskim portalu ogłoszeniowym znaleziono ok. 40 porzuconych Citroenów DS. Wśród nich są modele DS19, DS21, DS23, a także wersje kombi. Oprócz napraw lakierniczych trzeba będzie też ingerować w mechanikę, bowiem żadne z tych aut nie jeździ. Pocieszeniem może być to, że zaraz obok placu, na którym stoją Citroeny zlokalizowany jest potężny magazyn z częściami, a jeśli potencjalny kupiec zdecyduje się na zakup kilku aut dostanie do nich części.

Ceny wahają się od 1000 do 4000 dolarów. Za dodatkowe 400 dolarów właściciel otrzyma dokumenty, dzięki którym będzie można zarejestrować samochód. Jedynym aspektem przyciągającym nowych klientów może być cena. Za najtańsze egzemplarze w opłakanym stanie w Niemczech trzeba zapłacić co najmniej 2 tys. euro. Najdroższe mogą kosztować nawet 40 tys. euro.

Źródło: craigslist.org, mobile.de

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 44 490 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: złomowanie | Citroen | DS

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij