Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zmodernizowany Auris – galeria zdjęć

Do tej pory zmodernizowaną Toyotę Auris mogliśmy podziwiać raptem na kilku zdjęciach. Teraz japoński producent prezentuje pełną galerię tego odmienionego kompaktu.

Toyota Auris 2010 Toyota Auris 2010

Zmiany na zewnątrz to czysta kosmetyka, obejmująca z przodu grill, zderzak i reflektory. Z tyłu zmodernizowane zostało wnętrze lamp oraz zderzak. W kabinie odnajdziemy lekko zmodyfikowaną konsolę środkową z nowym system nawigacji oraz klasyczne zegary z białym podświetleniem w miejsce poprzednich. Toyota dodała także miękki materiał nad zestawem instrumentów.

Pod powłoką nadwozia zmieniło się raczej niewiele. Główne nowości to zmodyfikowane nastawy układu jezdnego oraz nowe wspomaganie układu kierowniczego, które w końcu ma dawać odpowiednie poczucie kontaktu kół z nawierzchnią.

Między przednimi kołami Aurisa nadal pracują te same jednostki wysokoprężne i benzynowe, co w aucie sprzed liftingu. Jedyną nowością, na którą jeszcze musimy poczekać, jest odmiana hybrydowa, która swoją premierę święcić będzie podczas targów w Genewie.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Jazda po bezdrożach. Chociaż zdecydowana większość samochodów została skonstruowana z myślą o poruszaniu się po drogach utwardzonych, niektóre potrafi ą też znieść „jazdę z głową" po umiarkowanych bezdrożach.
    auto motor i sport, 2009-09-10 18:12:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij