Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zmodernizowany Auris – galeria zdjęć

Do tej pory zmodernizowaną Toyotę Auris mogliśmy podziwiać raptem na kilku zdjęciach. Teraz japoński producent prezentuje pełną galerię tego odmienionego kompaktu.

2009-09-10
Toyota Auris 2010 Toyota Auris 2010

Zmiany na zewnątrz to czysta kosmetyka, obejmująca z przodu grill, zderzak i reflektory. Z tyłu zmodernizowane zostało wnętrze lamp oraz zderzak. W kabinie odnajdziemy lekko zmodyfikowaną konsolę środkową z nowym system nawigacji oraz klasyczne zegary z białym podświetleniem w miejsce poprzednich. Toyota dodała także miękki materiał nad zestawem instrumentów.

Pod powłoką nadwozia zmieniło się raczej niewiele. Główne nowości to zmodyfikowane nastawy układu jezdnego oraz nowe wspomaganie układu kierowniczego, które w końcu ma dawać odpowiednie poczucie kontaktu kół z nawierzchnią.

Między przednimi kołami Aurisa nadal pracują te same jednostki wysokoprężne i benzynowe, co w aucie sprzed liftingu. Jedyną nowością, na którą jeszcze musimy poczekać, jest odmiana hybrydowa, która swoją premierę święcić będzie podczas targów w Genewie.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Jazda po bezdrożach. Chociaż zdecydowana większość samochodów została skonstruowana z myślą o poruszaniu się po drogach utwardzonych, niektóre potrafi ą też znieść „jazdę z głową" po umiarkowanych bezdrożach.
    auto motor i sport, 2009-09-10 18:12:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij