Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Znamy datę premiery nowego "Top Geara"!

"Top Gear" na antenę telewizji BBC powróci 8 maja. W roli głównego prowadzącego wcieli się Chris Evans. Zobacz, czego możemy się spodziewać po nowym motoryzacyjnym show.

Konrad Maruszczak 2015-12-01
Chris Evans fot. bbc.uk

Na razie nie jest jasne, kto mógłby stanąć obok Evansa na scenie programu "Top Gear". Pisaliśmy co prawda już o kandydatach, ale są to na razie czyste spekulacje. Dokładny zespół poznamy prawdopodobnie w przyszłym roku. W wywiadzie dla BBC1 Evans powiedział, że ekipa zaczyna już kręcenie nowych odcinków. Pierwszy ma odbyć się w USA, dokąd Chris poleci w styczniu. Zdjęcia mają zakończyć się 5. maja.

Nie jest też pewne, czy Evans nie pozostanie sam na scenie programu, bez publiczności i partnerów. Być może będzie on prowadził go solo. Wiemy jednak, że nie zabraknie też Stiga (choć nie wiadomo kim będzie nowy kierowca wyścigowy w białym kombinezonie).

Nowy "Top Gear" będzie liczył 16 odcinków i wszystkie będzie można zobaczyć na kanale BBC2. Przypomnimy, że BBC chce wcześniej wyemitować, specjalny, świąteczny epizod motoryzacyjnego show jeszcze z udziałem starego trio.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij