auto motor i sport poleca:

Znamy listę tegorocznych startów Adama Małysza

Poleć ten artykuł:

Adam, Małysz, RMF Caroline Team Zobacz całą galerię

Za kierownicą specjalnie przystosowanego do rajdów, terenowego Porsche Cayenne, Adam Małysz już rozpoczął treningi i przygotowania do przyszłorocznego Rajdu Dakar. Przed startem w tym najsłynniejszym, a zarazem najtrudniejszym, wyścigu świata Adam weźmie udział w kilku innych rajdach. W czerwcu zadebiutuje w prologu Rajdu Drezno-Wrocław, w lipcu będzie się ścigał w hiszpańskim rajdzie Baja España, w sierpniu wystartuje w rajdzie Hungarian Baja (na Węgrzech), a w październiku czekają go dwa rajdy w Afryce: Pharaons Rally (w Egipcie) oraz RMF Morocco Challenge (w Maroku).

Wszystko to by był w świetnej dyspozycji na przed najtrudniejszym wyzwaniem motoryzacyjnym - Rajdem Dakar 2012. Odbędzie się on w dniach 1-15.01.2012 na bezdrożach Chile, Argentyny i Peru. RMF Caroline Team wystawi w nim dwie załogi samochodowe i jednego zawodnika na quadzie. Samochodami będą się ścigać: Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem oraz Albert Gryszczuk z pilotem Michałem Krawczykiem, natomiast quadem pojedzie Łukasz Łaskawiec, który zadebiutował podczas ubiegłorocznego Dakaru i od razu zajął trzecie miejsce.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Adam Małysz | Małysz | RMF Caroline Team | Porsche | Cayenne | Dakar

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij