Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Zobacz Monachium z wnętrza zabytkowego BMW

 

Trasa zaczyna się od budynku Muzeum, wiedzie do BMW Tower i BMW Welt. Potem przejazd obok fabryki BMW - części, która zazwyczaj nie jest otwarta dla zwiedzających -oraz teren BMW Classic, gdzie mieści się bezcenna kolekcja klasyków BMW. Następnie trasa wiedzie przez Leopoldstrasse i Odeonplatz aż do rynku starego miasta i największych zabytków Monachium. Kolejnym punktem jest flagowy salon BMW na Lenbachplatz. Droga powrotna prowadzi obok Olympiapark i kończy się w miejscu rozpoczęcia rundy.

Do dyspozycji gości muzeum są zabytkowe modele BMW prowadzone przez szoferów: kabriolety BMW 326 i BMW 335 z lat 30. XX wieku, kabriolet BMW 502 zwany "Barokowym Aniołem" z lat 50. oraz jedyny na świecie egzemplarz kabrioletu BMW 3200CS z lat 60.

Wycieczka trwa około trzech godzin. Na koniec goście otrzymują specjalne certyfikaty, pamiątkowe bilety wstępu i przewodniki po muzeum. Cały pakiet dla jednej osoby kosztuje 90 euro.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Muzeum BMW w Monachium zaprasza do zwiedzanie miasta i obiektów należących do muzeum z tylnej kanapy zabytkowej limuzyny BMW.
    auto motor i sport, 2010-04-27 10:15:29
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij