[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

"AMIS" Action Team Akademia Zimowej Jazdy

pozwoli Ci przygotować się do trudnych jesiennych i zimowych warunków drogowych oraz sprawdzić, jak Twój samochód zachowuje się na śliskiej nawierzchni. Szkolenia organizowane są na profesjonalnym, zamkniętym torze, a prowadzą je doświadczeni instruktorzy SJS Driving Academy.

W programie szkolenia:

 • efektywne wykorzystanie potencjału samochodu
 • bezpieczne pokonywanie zakrętów
 • skuteczne hamowanie na śliskiej nawierzchni
 • radzenie sobie z poślizgiem nadsterownym i podsterownym

Cena szkolenia wynosi 550 zł

HAMOWANIE AWARYJNE

O każdej porze roku możesz spodziewać się sytuacji, która będzie wymuszała nieplanowane, gwałtowne zatrzymanie samochodu. Awaryjne hamowanie jest szczególnie trudne w okresie jesienno-zimowym, kiedy auto porusza się po nawierzchni o zmniejszonej przyczepności i musi ominąć przeszkodę, która znalazła się na torze jazdy. Czy potrafisz w takiej sytuacji wykorzystać maksymalnie potencjał układu hamulcowego oraz nie dopuścić do niekontrolowanego poślizgu kół przedniej i tylnej osi?

JAZDA W SLALOMIE

Czy wiesz, jak istotna dla bezpieczeństwa jest prawidłowa pozycja w samochodzie i właściwy układ rąk na kierownicy? W trakcie treningu dowiesz się także, jak dobrać optymalny tor jazdy po łuku. Wypracujesz i utrwalisz nawyk odpowiedniej koordynacji pracy rąk i nóg oraz technikę obserwacji konieczną przy pokonywaniu szybko następujących po sobie zakrętów.

AWARYJNA ZMIANA PASA RUCHU

Na pewno słyszałeś o popularnym „teście łosia”, czyli dwukrotnej, szybkiej zmianie pasa ruchu. To spore wyzwanie zarówno dla samochodu, jak i dla kierowcy - manewr szczególnie trudny i niebezpieczny na śliskiej nawierzchni. Podczas szkolenia wytrenujesz odpowiednie reakcje na poślizg i nauczysz się nad nim panować, co pozwoli Ci na szybszą i jednocześnie bezpieczniejszą jazdę w trudnych warunkach drogowych. W czasie zajęć dowiesz się również, jak w pełni wykorzystać elektroniczne systemy wspomagające kierowcę.

WYŚCIG RÓWNOLEGŁY (DRAG RACE)

Przyspieszanie to pozornie prosty manewr podczas jazdy. Jednak wykorzystanie pełni możliwości samochodu podczas przyspieszania to większe wyzwanie. Jeszcze trudniejsze jest określenie właściwego punktu rozpoczęcia hamowania na śliskiej nawierzchni, by pojazd zatrzymał się we wcześniej zaplanowanym miejscu. W trakcie szkolenia nauczysz się właściwie wykorzystywać elektroniczne systemy wspomagania hamowania.

W CENIE SZKOLENIA OTRZYMUJESZ OD NAS

 • szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy
 • szkolenie teoretyczne i praktyczne
 • dostęp do zamkniętego toru z profesjonalną infrastrukturą
 • opiekę doświadczonych certyfikowanych instruktorów SJS Driving Academy
 • kawę, herbatę i napoje zimne w przerwach
 • obiad
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • pakiet naszych magazynów
 • prezenty od partnerów AMIS Action Team Akademia Zimowej Jazdy

FAQ

Dla kogo jest to szkolenie?
Nasze szkolenie adresowane jest do wszystkich kierowców, którzy chcą sprawnie i bezpiecznie poruszać się po drogach publicznych w trudnych warunkach jesienno-zimowych. W programie kładziemy nacisk na doskonalenie umiejętności praktycznych, przydatnych podczas codziennej jazdy, a także maksymalne wykorzystanie potencjału samochodu oraz elektronicznych systemów bezpieczeństwa. Najwięcej skorzystają początkujący i mniej doświadczeni kierowcy, a bardziej doświadczonym udział w szkoleniu pozwoli jeszcze lepiej poznać możliwości swojego auta oraz utrwalić nawyki podwyższające poziom bezpieczeństwa jazdy.

Czy zapewniacie samochody do szkolenia, czy należy przyjechać swoim?
Idea szkolenia jest taka, że uczestnik poznaje fizykę i możliwości samochodu, którym porusza się na co dzień, dlatego szkolenie odbywa się z wykorzystaniem prywatnych aut. Pojazd musi być sprawny, zatankowany, mieć ważny przegląd techniczny i polisę OC. W zajęciach praktycznych mogą uczestniczyć auta różnych typów: od małych miejskich poprzez sportowe po rodzinne vany. Samochody mogą mieć zwykłe, szosowe opony.

Czy trzeba mieć prawo jazdy?
Tak, każdy uczestnik szkolenia musi się posiadać dokument uprawniający do prowadzenia samochodu osobowego.

Jak przebiega szkolenie?
Zajęcia teoretyczne i praktyczne będą się odbywać pod okiem profesjonalnych certyfikowanych instruktorów według zaplanowanego harmonogramu. Zapewniamy materiały szkoleniowe, napoje (serwis kawowy) oraz ciepły posiłek. Do dyspozycji uczestników będzie też zaplecze sanitarne.

Gdzie i kiedy odbędzie się szkolenie?
Szkolenie AMIS Action Team Akademia Zimowej Jazdy odbędzie się w bezpiecznych warunkach na profesjonalnym, zamkniętym torze.

25 listopada 2017 na Torze Międzychód w gminie Dolsk koło Poznania. Tor znajduje się w pobliżu drogi nr 434.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt lp.ppm@maet-noitca-sima