Dopasowana

Dobierz wyposażenie do swoich potrzeb – od estetyki po komfort.

Skoda Rapid
Dla twojej wygody. Sterowanie radiem na kierownicy, komputer pokładowy pokazujący m.in. chwilowe i średnie zużycie paliwa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG, czujniki parkowania z tyłu – to niejedyne elementy wyposażenia służące komfortowi kierowcy. Za dopłatą dostępne są też m.in: nawigacja (system nawigacyjny Amundsen+, z dużym ekranem i matrycą punktową), climatronic (elektronicznie sterowana klimatyzacja) oraz podgrzewane fotele.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Active, Ambition i Elegance to trzy wersje wyposażenia spośród których możesz wybierać. Różnią się elementami stylistycznymi lub tymi z dziedziny komfortu, za to pod względem bezpieczeństwa – żadnych ustępstw; tu, niezależnie od wersji, obowiązuje wspólny, wysoki standard.

REKLAMA

W każdej Skodzie Rapid znajdziesz też rozwiązania, które – zgodnie z dewizą marki – okażą się bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu. W standardzie są więc regulowany na wysokość fotel kierowcy oraz regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy, dzięki którym Ty i pozostali kierowcy w rodzinie dopasują najlepszą dla siebie pozycję do prowadzenia samochodu. Każdy Rapid ma też sygnał dźwiękowy przypominający o wyłączeniu świateł, lampkę informującą o niezamknięciu drzwi, centralny zamek, podgrzewaną tylną szybę, zamykany na kluczyk korek wlewu paliwa, składane oparcie tylnej kanapy, światła do jazdy dziennej i instalację radiową.

Jeśli jesteś szczególnie wyczulony na walory estetyczne, w bogatszych wersjach wyposażeniowych możesz nacieszyć oko chromowanymi dodatkami (np. ramkami wokół kratek nawiewu powietrza, tarcz wskaźników, czy gałki dźwigni zmiany biegów), chromowanymi klamkami we wnętrzu czy kierownicą z małym pakietem skórzanym. Możesz też wybrać jeden z trzech podstawowych kolorów nadwozia (biały, czerwony lub niebieski), zdecydować się na kolor specjalny (żółty) albo na jeden z dziewięciu lakierów metalizowanych. Urodę Rapida możesz też podkreślić montując koła o rozmiarze większym niż standardowe „15” – w opcji dostępne są 16- i 17-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich.

 WERSJA ACTIVE
W podstawowej wersji wyposażenia, oprócz elementów wymienionych w tekście obok, znajdziesz między innymi elektrycznie sterowane szyby z przodu, obrotomierz z cyfrowym zegarem, instalację radiową z anteną i czterema głośnikami, zamykany schowek po stronie pasażera, przyciemniane szyby i zestaw naprawczy do kół.

WERSJA AMBITION
Radio z CD/MP3 i wejście Aux-in to – oprócz tego, co ma wersja Active – standardowe wyposażenie Rapida Ambition. Ponadto możesz korzystać z elektrycznie ustawianych i podgrzewanych lusterek zewnętrznych oraz z komputera, który m.in. wskaże czas, temperaturę zewnętrzną, zużycie paliwa i liczbę kilometrów, które możesz jeszcze na nim przejechać, podpowie też jaki wrzucić bieg.

WERSJA ELEGANCE
Jeśli wygoda i estetyka są dla Ciebie równie ważne jak obszerne wnętrze i właściwości jezdne, zdecyduj się na najbogatsze wyposażenie. W standardzie – dodatkowo do tego, co oferują skromniejsze wersje – znajdziesz: tempomat, wielofunkcyjną kierownicę, elektryczne sterowanie szyb z przodu i z tyłu, siatki i haczyki mocujące bagaż oraz czujnik parkowania z tyłu.

Zobacz także:
REKLAMA