Rodzinna

Jeśli cenisz to, co funkcjonalne, ładne i niedrogie – pokochasz Skodę Rapid. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Zadziwiająco przestronne wnętrze, największy bagażnik w klasie samochodów o kompaktowych rozmiarach, silniki, z których najbardziej „paliwożerny” zadowala się średnio 5,9 l/100 km, sześć poduszek powietrznych i ESP z ABS-em w standardzie – nowa Skoda Rapid to przyjaciel tych, którzy cenią wygodę, bezpieczeństwo i własne pieniądze. Rozmiarami i ceną nowy kompakt Skody celuje między Fabię a Octavię, z ich zamiłowaniem do rozwiązań prostych, przydatnych na co dzień. Rapid idealnie nadaje się na pierwszy samochód w rodzinie, i to taki, który pozostanie w niej przez kilka lat. Wygodnie przewieziesz nim pięć osób, oddając im do dyspozycji więcej przestrzeni niż miałyby w niejednym droższym i większym aucie, dotyczy to zwłaszcza miejsc z tyłu. Dzięki m.in. seryjnemu kompletowi poduszek powietrznych, włącznie z kurtynowymi, mocowaniu fotelików w systemie Isofix, pasom bezpieczeństwa z napinaczami i regulacją wysokości oraz dzięki bogatemu zestawowi wyposażenia dodatkowego, możesz być pewien, że Twoi najbliżsi będą w nowej Skodzie dobrze chronieni. Rapid daje Ci też wolność wyboru. Możesz zdecydować się na zakup wersji z jednym z czterech silników benzynowych albo na wersję z dieslem, z pięcio- lub sześciobiegową mechaniczną skrzynią biegów albo z 7-biegową DSG, możesz wybrać którąś z trzech wersji wyposażenia seryjnego oraz dodatki z bogatej listy „ekstrasów”.

Rapid przez długie lata będzie dawał Ci satysfakcję z podróżowania autem, które zawsze wygląda świeżo i na czasie. Sylwetka nowej Skody przypomina klasycznego sedana (chociaż pokrywa bagażnika otwiera się wraz z tylną szybą) o zrównoważonych proporcjach. Zamiast modnych przez sezon czy dwa ozdobników, zafundowano jej ponadczasowy styl. Przetłoczenia widoczne poniżej bocznej linii okien oraz w okolicy progów wyznaczają granicę światła i cienia, która czyni samochód jeszcze bardziej intrygującym. Przednie reflektory w kształcie trapezu tworzą stylistyczną całość z osłoną chłodnicy obramowaną nienachalną chromowaną listwą. Pas tworzony przez reflektory i osłonę chłodnicy sprawia, że auto wydaje się szersze. Lustrzanym odbiciem reflektorów okazują się światła przeciwmgielne umieszczone w zderzaku (w każdej wersji – lakierowanym). Pokrywa bagażnika także stała się elementem kompozycji przetłoczeń w tylnej części nadwozia, w której dominują charakterystyczne dla aut Skody światła pozycyjne w kształcie litery C.

Rapid rozpoczyna nową linię stylistyczną samochodów Skody, przyszłe modele będą do tej linii nawiązywać, więc Twój rodzinny kompakt długo pozostanie „trendy”.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA