Skoda. Wiesz co dobre!

Nieważne czy planujesz weekendowy wypad, czy dłuższe wakacje, czy jedziesz sam, czy z rodziną – przewodnik będzie Ci potrzebny. Tylko wybierz odpowiedni.

Studenci School of Form rozkładają na części nową Skodę Octavię – stworzą z nich nowe dzieło, które zostanie pokazane w Muzeum Techniki w Warszawie.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Program ŠKODA. Wiesz co dobre! stworzyliśmy z myślą o ludziach z pasją. Wspieramy i rekomendujemy w nim najbardziej interesujące projekty artystyczne, podpowiadamy miejsca, które warto zobaczyć, wskazujemy najciekawsze wydarzenia ze świata rozrywki. Łączymy twórców i pasjonatów, znawców i amatorów, marzycieli i poszukiwaczy przygód. Wszystkich tych, którzy wiedzą, co dobre. Więcej informacji o tym interesującym projekcie Škody znajdziesz na stronie www.wieszcodobre.pl.

Odkrywaj po swojemu  

Przewodniki są dzisiaj jak samochody – coraz bardziej dopasowane do indywidualnych gustów i potrzeb. Są takie, które podpowiadają jak spędzić wakacje z dzieckiem, podsuwają atrakcyjne trasy tylko na weekend, odkrywają miejsca niezwykłe, nieznane i z klimatem. Niezależnie od tego, jaki przewodnik wybierzesz, w każdym znajdziesz praktyczne informacje, dzięki którym nie stracisz czasu na szukanie hoteli, dobrych restauracji i miejsc, których nie wolno przegapić.

Polska na weekend Przewodnik wydany przez wydawnictwo Pascal zawiera opis 52 krótkich tras, w sam raz na weekendowe wypady do innego miasta, czy w ciekawe przyrodniczo miejsca. Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić dwa wolne dni i lubisz wypoczywać aktywnie, znajdziesz tu dobre pomysły. Do przewodnika dołączono dodatek – 12 najpiękniejszych tras na każdy miesiąc roku. Są to propozycje podróży nie tylko po Polsce, ale też w kilka innych miejsc w Europie.

Polska z dzieckiem Pomoże Ci zaplanować wakacje z całą rodziną – szczególnie, jeśli będziesz potrzebował pomocy w wymyślaniu atrakcji dla dzieci, bo przewodnik został napisany z myślą o nich, pod kątem ich zainteresowań i wymagań. Ale znajdziesz tu nie tylko miejsca przyjazne rodzicom z dziećmi, czy pomysły na aktywne spędzanie z nimi czasu, również porady instruktorów Szkoły Auto Skody dotyczące bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Polska niezwykła To oryginalny przewodnik i atlas samochodowy zarazem, dla ludzi szukających miejsc z klimatem, lubiących miejsca zapomniane, związane z regionalnymi zwyczajami i niezwykłymi historiami. Atlasy samochodowe uzupełniono opisami miejsc i legend, które uznano za niezwykłe. W przewodniku znajdziemy również informacje praktyczne – gdzie i za ile można przenocować, gdzie najlepiej zjeść, ile kosztują bilety wstępu.

 Warto zobaczyć

 W drodze ze Świeradowa- Zdroju do Szklarskiej Poręby na Dolnym Śląsku warto się zatrzymać na chwilę przy punkcie widokowym.

Pięknie z niego widać Szklarską Porębę, Karkonosze oraz panoramę Kotliny Jeleniogórskiej. Żeby je zobaczyć w całej krasie, nie musisz zbaczać z trasy, bo punkt widokowy jest na drodze nr 404 – na tzw. Zakręcie Śmierci, przy którym znajduje się parking. Sam zakręt, ostry i niebezpieczny (180Ż), również wygląda bardzo widowiskowo, bo ma kształt półokręgu. Zakręt został zbudowany na zboczu Czarnej Góry na wysokości 775 metrów n.p.m, w latach 1935–37. Więcej informacji o regionie znajdziesz w przewodniku Pascala dla zmotoryzowanych – z serii „SKODA . Wiesz co dobre".

Warto odwiedzić - NOC MUZEÓW

Od 2003 r. można, pod osłoną nocy, odwiedzać za darmo muzea w całej Polsce; w tym roku – 18/19 maja. Skoda angażuje się w ten projekt po raz czwarty. Strona www.wieszcodobre.pl może pomóc w zaplanowaniu zwiedzania. Jeśli określisz swoje zainteresowania, możesz wyznaczyć dla siebie najlepszą trasę po muzeach. Pamiętaj, by wstąpić też do Muzeum Techniki w Warszawie, gdzie zostanie zaprezentowana instalacja z elementów nowej Skody Octavii, stworzona przez studentów School of Form specjalnie na Motor Show w Poznaniu.

 

REKLAMA