Skoda. Wiesz co dobre!

Niezabezpieczona butelka z wodą rozbija podczas zderzenia szybę jak pocisk – zobacz sam czym to grozi i co dzieje się, gdy nie zapniesz pasów. Ta wiedza może uratować Ci życie.

Piłeczki umieszczone w symulatorze dachowania pokazują, jak przemieszczają się w samochodzie niezabezpieczone przedmioty.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Przekonasz się o tym odwiedzając SKODA AUTOLAB – mobilne centrum bezpiecznej jazdy. Możesz tam w bezpiecznych warunkach przekonać się o skutkach zdarzeń drogowych, których nie chciałbyś doświadczyć na własnej skórze. Możesz wsiąść np. do symulatorów dachowania i zderzenia, dowiedzieć się, jakiego ciężaru nabierają Twoje ciało lub przedmioty, które masz w aucie w czasie wypadku, zobaczysz jak działają poduszki bezpieczeństwa i jak jest zbudowany samochód. Do 30 czerwca centrum będzie gościło w Czeladzi. Wszystkie informacje na temat SKODA AUTOLAB – na stronie: www.skodaautolab.pl.

 Warto zobaczyć

Punktem startowym jest Lesko, z którego jedziemy do Hoczewa, a stamtąd przez Polańczyk i Czarną do Ustrzyk Dolnych i wracamy do Leska. Całą trasę o długości 99 km pokonujemy drogami wojewódzkimi nr 893, 894 i 896 oraz drogą krajową 84. Trasa obfituje w piękne widoki (przebiega przez trzy parki krajobrazowe), ale i w inne atrakcje. W samym Lesku można zwiedzić zamek z XVI w., synagogę, kirkut i najstarszy w regionie kościół parafialny z barokową dzwonnicą. Jednak Bieszczady to przede wszystkim malownicza kraina, gdzie wciąż można znaleźć dziewicze, nie skażone cywilizacją miejsca.

Podróż w czasie z legendami Skody

Jeśli planujesz weekendowy wyjazd z dziećmi, pomyśl o tym, jak je zająć w podróży. Ze strony wieszcodobre.pl można za darmo pobrać 37 polskich legend w formacie mp3. Ich słuchanie będzie przyjemnością nie tylko dla dzieci. Dostarczą w atrakcyjnej baśniowej formie informacji o historii miejsca lub związanych z nim osób, zawierają też fakty historyczne. Ze strony Skody można pobrać bardzo znane legendy i takie, o których pewnie nigdy nie słyszałeś.

Skoda, wiesz co dobre

Jeśli planujesz weekendowy wyjazd z dziećmi, pomyśl o tym, jak je zająć w podróży. Ze strony Program „SKODA. Wiesz co dobre!" stworzyliśmy z myślą o ludziach z pasją. Wspieramy i rekomendujemy w nim najbardziej interesujące projekty artystyczne, podpowiadamy miejsca, które warto zobaczyć, wskazujemy najciekawsze wydarzenia ze świata rozrywki. Łączymy twórców i pasjonatów, znawców i amatorów, marzycieli i poszukiwaczy przygód. Wszystkich tych, którzy wiedzą, co dobre. Więcej informacji na stronie – www.wieszcodobre.pl można za darmo pobrać 37 polskich legend w formacie mp3. Ich słuchanie będzie przyjemnością nie tylko dla dzieci. Dostarczą w atrakcyjnej baśniowej formie informacji o historii miejsca lub związanych z nim osób, zawierają też fakty historyczne. Ze strony Skody można pobrać bardzo znane legendy i takie, o których pewnie nigdy nie słyszałeś.  

amis

REKLAMA