Skoda. Wiesz co dobre!

Kto nie marzył o tym, żeby niczym się nie przejmując wsiąść do auta i jechać dokąd oczy poniosą, poznawać nowe miejsca i ludzi? Jeśli nie możesz tego zrobić naprawdę, przeżyj przygodę na ekranie, oglądając filmy drogi.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Cykl Filmów Drogi będzie prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk w Poznaniu, w dniach 2–9 sierpnia. Będzie można obejrzeć siedem filmów, z których każdy, dosłownie lub przenośnie, jest związany z pokonywaniem drogi. Wśród prezentowanych filmów znajdziemy zarówno klasyki, takie jak "Znikający punkt" i "Pojedynek na szosie", jak i obrazy premierowe i filmy sprzed kilku lat. Wszystkie warto obejrzeć, my krótko opisujemy tylko trzy spośród nich. Program festiwalu jest bogaty i nie ogranicza się do filmów. Więcej na: www.wieszcodobre.pl/ transatlantyk

Pojedynek na szosie- bohater w drodze na ważne spotkanie wyprzedza ciężarówkę. I to jest błąd, bo kierowca trucka nie zamierza mu tego darować.  

Bezdroża - opowieść o dwójce przyjaciół, wyruszających w podróż po kalifornijskich winnicach, by przy kolejnych kieliszkach wina pogadać o życiu.

Gran Torino - tytułowy Ford Gran Torino to auto (klasyk z 1972 r.), które próbuje ukraść bohaterowi syn sąsiadów. Będzie to początek zmian w jego życiu.

Warto zobaczyć

Kaszuby to region słynący z pięknych Borów Tucholskich oraz czystych jezior i rzek, świetnie nadających się na spływy kajakowe.

Ale my proponujemy przejażdżkę samochodem, po drogach leżących w sercu Szwajcarii Kaszubskiej - najpiękniejszej części Kaszub. Tu znajduje się Kaszubski Park Narodowy, w tej okolicy przebiegały oesy Rajdu Lotos Baltic Cup. Wyruszamy z Kościerzyny i drogą nr 214 jedziemy do Klukowej Huty, stamtąd drogą nr 228 do Kartuz, a z Kartuz drogą 211 do Sierakowic. Kończąc przejażdżkę, warto wpaść jeszcze do Szymbarku, który leży między Kartuzami a Kościerzyną. Można tam zwiedzać skansen z domem „na głowie” (na zdj.). Więcej o regionie - w przewodniku Pascala z serii ŠKODA. Wiesz co dobre.

Przyjedź na zlot

Jeśli lubisz stare samochody, przyjedź do miejscowości Ślęza na Dolnym Śląsku – tam od 16 do 18 sierpnia odbędzie się MotoClassic, czyli zlot zabytkowych aut. Na imprezie pojawią się pojazdy wyprodukowane do 1939 r. i samochody z lat 1945–1980. Co roku przybywa wielu uczestników z zagranicy, można spotkać pasjonatów motoryzacji i kto wie – może rozmowa z nimi pozwoli Ci odkryć w sobie pasję kolekcjonera? Na pewno jednak w podwrocławskiej Ślęzie obejrzysz z bliska piękne, stare auta. Więcej na: www.motoclassicwroclaw.pl

Skoda wiesz co dobre!

Program „SKODA. Wiesz co dobre!" stworzyliśmy z myślą o ludziach z pasją. Wspieramy i rekomendujemy w nim najbardziej interesujące projekty artystyczne, podpowiadamy miejsca, które warto zobaczyć, wskazujemy najciekawsze wydarzenia ze świata rozrywki. Łączymy twórców i pasjonatów, znawców i amatorów, marzycieli i poszukiwaczy przygód. Wszystkich tych, którzy wiedzą, co dobre. Więcej informacji na stronie – www.wieszcodobre.pl

Zobacz również:
REKLAMA