Skoda. Wiesz co dobre!

Palenie gum na torze, zlot samochodów Twojej ulubionej marki, udział w zawodach cars audio, spotkanie z fanami aut tuningowanych – wybierz to, co lubisz najbardziej i baw się dobrze.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Dowiedz się, jakie w Twojej okolicy odbywają się imprezy motoryzacyjne, by nie przegapić niczego interesującego. A jest ich sporo, nie tylko dużych, ze sponsorami, mediami i dużym budżetem; są też lokalne, które gromadzą fanów różnych marek i które kiedyś może staną się imprezami wielkimi. Dowiesz się na nich wielu rzeczy (na zlocie fanów Škody będą prowadzone przez instruktorów Szkoły Auto szkolenia), sprawdzisz swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach (Track Day na Torze Poznań) lub zobaczysz auta, których normalnie nie spotyka się na ulicach (samochody amerykańskie w Miliczu). Kilka naszych propozycji poniżej.

Zlot fanów Skody Odbędzie się 24 sierpnia w Kąkolewie, niedaleko Grodziska Wielkopolskiego, na terenie lotniska.

Na zlocie instruktorzy Szkoły Auto prowadzą szkolenia.

American cars mania  - na zlot miłośników samochodów amerykańskich, który odbędzie się w dniach 20–23 września, można się wybrać do Milicza.

Summer cars party - to największe show motoryzacyjne w południowej Polsce trwa 2 dni – 7 i 8 września w Katowicach-Muchowcu na lotnisku sportowym.

Track day - wyścig na Torze Poznań; każdy może wziąć w nim udział, dowolnym autem, by sprawdzić swoje umiejętności; najbliższy – 18 sierpnia.

Warto zobaczyć

Góry Bystrzyckie i uzdrowiska – Duszniki i Polanicę Zdrój. W Dusznikach warto zwiedzić Dworek Chopina i Muzeum Papiernictwa.

Proponujemy przejażdżkę samochodową tzw. Autostradą Sudecką – drogą biegnącą z Dusznik Zdroju do Międzylesia, wzdłuż granicy polsko- -czeskiej, z pięknymi widokami na rozległą dolinę. Fragmenty tej trasy są regularnie wykorzystywane jako odcinki specjalne Rajdu Dolnośląskiego (kiedyś także Rajdów Zimowego i Polski). Z Dusznik Zdroju trzeba się kierować na drogę nr 389, która prowadzi do Międzylesia. Do Dusznik Zdroju można wrócić drogą nr 33 przez Bystrzycę Kłodzką i dalej pojechać drogą nr 388 przez Polanicę-Zdrój. Więcej o regionie – w przewodniku Pascala z serii SKODA. Wiesz co dobre.

100 wyścigów

Co łączy wyścig kolarski ze Skodą? Oczywiście rowery. Skoda zaczynała od ich produkcji, teraz od 10 lat wspiera kolarzy startujących w Tour de France, jednym z najważniejszych wyścigów świata. Skoda towarzyszy Tour de France użyczając swoich modeli w charakterze aut technicznych, jest też patronem białej koszulki, którą przyznaje się najlepszemu kolarzowi w kategorii do 25 roku życia.

 

Skoda wiesz co dobre!

Program „SKODA. Wiesz co dobre!" stworzyliśmy z myślą o ludziach z pasją. Wspieramy i rekomendujemy w nim najbardziej interesujące projekty artystyczne, podpowiadamy miejsca, które warto zobaczyć, wskazujemy najciekawsze wydarzenia ze świata rozrywki. Łączymy twórców i pasjonatów, znawców i amatorów, marzycieli i poszukiwaczy przygód. Wszystkich tych, którzy wiedzą, co dobre. Więcej informacji na stronie – www.wieszcodobre.pl

Zobacz również:
REKLAMA