[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Best Cars 2018

Już od 24 lat czytelnicy „auto motor i sport” wybierają najlepsze samochody roku. Do tegorocznego plebiscytu staje 385 modeli. Wystarczy wskazać własnych faworytów w każdej z 11 klas i wymyślić hasło reklamujące plebiscyt, by zyskać szansę na nagrodę – luksusowy model DS 7 Crossback!

Samochód z zewnątrz wyróżniają typowa dla marki DS osłona chłodnicy z dużym logo, obręcze kół o nowoczesnym wzorze, reflektory wykonane w technice LED oraz niesztampowy wzór tylnych lamp - w każdym calu widać, że to model klasy premium. Także we wnętrzu, ponieważ jest ono mieszanką nowoczesnego i eleganckiego designu z najlepszymi materiałami (w zależności od wersji deskę rozdzielczą zdobią aluminium lub drewno). Panoramiczny wyświetlacz systemu multimedialnego, niesztampowy układ przycisków oraz zegarek umieszczony na środku kokpitu podkreślają elegancki styl modelu DS 7.

Termin głosowania upływa
30.11.2017
regulamin plebiscytu