Zagłosuj
i wygraj Subaru XV

To już nasz dwudziesty piąty plebiscyt Best Cars. W tym roku nagrodą główną jest Subaru XV 1.6i Lineartronic Exclusive EyeSight.

Weź udział w plebiscycie

25. PLEBISCYT CZYTELNIKÓW

Już od 25 lat czytelnicy „auto motor i sport" wybierają najlepsze samochody roku. Do tegorocznego plebiscytu staje 385 modeli. Wystarczy wskazać własnych faworytów w każdej z 11 klas i wymyślić hasło reklamujące plebiscyt, by zyskać szansę na nagrodę – Subaru XV!

Plebiscyt Best Cars 2019 odbywa się w 10 krajach w Europie, a także w Chinach, Brazylii i Meksyku. Biorą w nim udział czytelnicy kilkunastu pism motoryzacyjnych.

Weź udział w plebiscycie
Best Cars 2019

Subaru XV

Crossover Subaru XV powstał na najnowszej płycie podłogowej Subaru Global Platform, która z jednej strony zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a z drugiej – precyzję prowadzenia i wysoki komfort jazdy. Mimo dużego prześwitu japoński model prowadzi się jak typowy samochód osobowy. W jego wyposażeniu znalazł się system EyeSight, który można nazwać „drugą parą oczu" – na podstawie danych z dwóch kamer rozpoznaje niebezpieczeństwo i ostrzega kierowcę, jeśli ten nie reaguje, by zahamować auto. XV wyposażono też w stały napęd 4x4 – jak przystało na markę, która taki napęd ma wpisany w swoje DNA.

Weź udział w plebiscycie

Zagłosuj online

Wskaż swoich faworytów do miana samochodu roku i wygraj crossover Subaru XV!

Weź udział w plebiscycie