ZAGŁOSUJ
I WYGRAJ SUBARU FORESTER

To 27 edycja plebiscytu Best Cars. W tym roku nagrodą główną jest Subaru Forester 2.0i-L e-Boxer Platinum EyeSight.

Weź udział w plebiscycie

27. PLEBISCYT CZYTELNIKÓW

Już od 27 lat czytelnicy „auto motor i sport" wybierają najlepsze samochody roku. W plebiscytowe szranki stają modele produkowane seryjnie i dostępne w Europie w oficjalnej sieci sprzedaży. Wystarczy wskazać własnych faworytów w każdej z 11 klas i wymyślić hasło reklamujące plebiscyt, by zyskać szansę na nagrodę – Subaru Forester!

Plebiscyt Best Cars 2021 odbywa się w 6 krajach w Europie, a także w Chinach. Biorą w nim udział czytelnicy kilkunastu pism motoryzacyjnych.

Weź udział w plebiscycie
Best Cars 2021

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wskaż swoich faworytów do miana samochodu roku i wygraj Subaru Forester!

Kup magazyn „auto motor i sport” w kiosku lub zamów online.

Wypełnij kartę głosowania i wyślij ją do nas:

Motor-Presse Polska Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7
53-238 Wrocław

SUBARU FORESTER

Forester jest najbardziej komfortowym, największym i najbardziej uniwersalnym modelem w gamie Subaru. Samochód ten znany jest już od 1997 roku, ale w 2019 roku zaprezentowano model piątej generacji. Auto zmieniło się zauważalnie, ma nowoczesny design, reflektory wykonane w technice LED, nowoczesny system łączący się ze smartfonami i co oczywiste - każdy egzemplarz tego auta ma legendarny już napęd na cztery koła opracowany przez Subaru. Samochód, który jest nagrodą w plebiscycie to właśnie najnowsza generacja Forestera z hybrydowym układem napędowym e-Boxer w najbogatszej wersji wyposażenia - Platinum EyeSight.

Wspomniany napęd hybrydowy to cecha, która najmocniej odróżnia Subaru Forestera od innych SUV-ów oferowanych na rynku. To całkowicie autorska konstrukcja Subaru. Składa się z dwulitrowego silnika benzynowego, jednostki elektrycznej, bezstopniowej przekładni Lineatronic i zespołu akumulatorów litowo-jonowych. Dzięki temu, że samochód może być napędzany z siłą dwóch silników, Forester jest dynamiczny, a dzięki temu, że silnik elektryczny zauważalnie wspiera swoja praca jednostkę spalinową - jest również oszczędny.

Japoński SUV jest też modelem ponadprzeciętnie bezpiecznym. To z jednej strony zasługa napędu na cztery koła, mocnej konstrukcji i zestawu poduszek powietrznych, ale także systemów bezpieczeństwa EyeSight. Dzięki dwuobiektywowej kamerze montowanej na przedniej szybie i wielu innym czujnikom samochód ma nowoczesne funkcje wspomagające kierowcę, m.in. system automatycznego awaryjnego hamowania wykrywający także pieszych i rowerzystów. Taka mieszanka cech sprawia, że Subaru Forester jest jednym z najbardziej naszpikowanych techniką SUV-ów w swojej klasie.

Weź udział w plebiscycie